• Bayburt Solucan Gübresi

  Bayburt Solucan Gübresi

  Organik tarım işçiliği denilince günümüzde solucan gübresi üreticiliği gerçekten ilk sıralarda gelmeye başladı. Çünkü tamamen doğal ve tamamen toprağa dayanan tarımsal üretim olduğu için bayburt solucan gübresi işletmemiz tarafından çiftçilerimizin tarımsal üretimde verimliliğini arttıran hizmet anlayışı sağlanmaktadır.

  Kurumsal Üretim Tesisimiz

  İşletmemiz tam 5000 m² kapalı alanda, 20 dönümlük arazide yer alan organik solucan yataklarında solucan gübresi üretimini gerçekleştirmektedir. Üretim sürecinde devlet onaylı çalışma izin belgemiz ve CERES onaylı uygunluk belgelerimizle hem bireysel hem de kurumsal olarak solucan gübresi ihtiyacının karşılanmasına dönük işçiliğimiz sürdürülmektedir. Ortada duran tüm bu nitelikleri açısından yer verilirse her halükarda kaliteden ödün verilmeden bayburt solucan gübresi üretimine devam edildiği ortada duran nitelik olarak önem teşkil ediyor.

  Kırmızı Kaliforniya Gübresinin Avantajları

  Kırmızı Kaliforniya solucanları ABD’nin Kaliforniya eyaletinde ilk olarak keşfedildiği için tarımsal üretimdeki verimliliği her yönüyle arttırmak adına tercih edilir. İşte bu durum dikkate alınırsa her halükarda tamamen sıra dışı ve de ayrıcalıklı nitelik olarak önem teşkil eden nitelik olmaya devam ettiğini kesinlikle ele almamız gerekiyor. Tüm bu nitelikleri bağlamında aktarıldığı zaman gerçekten de öne çıkmaya devam ettiğini kesinlikle sunmamız mümkün kılınacaktır. Bu da son derece fark yaratan nitelik olarak son derece dikkate değer üretimler arasında geliyor.

  Ayrıca toprağın sahip olduğu pH değerini düzenleyici etkisi bulunarak toprağın humus bakımından zengin olmasını, toprağın su tutma kapasitesini doğrudan arttırmaktadır. Bunun yanı sıra üretilen tarım ürünlerinin doğal koku ve tatta üretilmesine katkıda bulunarak her yönden toprağın %100 organik üretimine yer vermektedir.

  SIVI SOLUCAN GÜBRESİ ORGANİK MİDİR?

  Sıvı solucan gübresi üretimimiz de devam ediyor. Hidrokavitasyon tekniğiyle granül haldeki solucan gübresinin sıvılaşma sürecine sıvı solucan gübresi adı verilmektedir. Gübrede yer alan azot, magnezyum ve sülfürün hiçbir şekilde kimyasal tepkimeye uğramadan sıvılaşması durumunda elde edilen sıvı solucan gübresi yaygın olarak kullanılır.

  Bu özellikleri çerçevesinde bayburt solucan gübresi organik sıvı solucan gübresi üretiminde de çiftçilerimizin ve işletmelerimizin yanında yer almaya devam ediyor. Bu yönüyle alanındaki yenilikleri yakından takip eden yaklaşıma dayanarak gerçekten kusursuz hizmet sizi bekliyor olacaktır.

  Kategori: Solucan Gübresi
- Bayburt Solucan Gübresi
- Bandırma Solucan Gübresi
- Solucan Yemi

Call Now ButtonTıkla Hemen Ara