Solucan gübresi üretmek elbette karlı bir iş. Tabii burada önemli olan ürettiğiniz gübreyi nasıl ve nereye satacaksınız sorusunun cevabı. Sizde bu sorunun cevabını arıyorsanız yazımızın devamını mutlaka okumanızı tavsiye ederiz.

Solucan Gübresini Kime Satabilirim ?

Ürettiğiniz solucan gübresini başta seralar olmak üzere, tarım ile uğraşan hemen her çiftçiye satabilirsiniz. Tabii bu işi yapmak için ya herkesi gezerek iyi bir tanıtım yapmalısınız ya da SOLES‘in 100 bin üzerin solucan alımında sizler için sunduğu ücretsiz web sitesi ile kendinizi tanıtarak müşterilerinize ulaşabileceksiniz.

SOLES olarak bizden solucan satın al müşterilerimiz için daima yeni pazar bulma konusunda destek vermekte olup, 100 bin üzerin solucan satın almanız durumunda sizlere gübrenizi pazarlamak için ne gibi yöntemler uygulayacağınız konusunda yardımcı oluyoruz.

Solucan Gübresi Satın Alıyor musunuz?

SOLES olarak solucan gübresi almıyoruz fakat bizden 100 bin üzerine solucan satın alarak bu işe başlayan her müşterimize ücretsiz hediye ettiğimiz web sitesi ile hem internet üzerinden yeni pazar sunuyor, hem de sitede ne gibi stratejiler gerçekleştireceği konusunda destek sunuyoruz.

Sizlerde merak ettiğiniz soruları aşağıdan yorum olarak bizlere sorabilirsiniz.

Türkiye’nin her yerine kargo ile gönderim sağlayan Soles Solucan Gübresi, bu ile de solucan ve solucan gübresi temini sağlamaktadır. Solucan gübre üretiminde yıllardır kazandığı deneyim ve tecrübeyi sizlerle paylaşan firmamız, bu işi yapmak isteyen girişimciler için en doğru üretim yöntemi ve pazarlama yönteminde sizleri doğru şekilde yönlendirmeye devam etmektedir.

Solucan Gübresi Alıcıları sizlerinde yazılı ve görsel medyada çok sık karşınıza çıkan ve son yılların popüler meslekleri arasında yerini alan mesleklerden biri durumunda. Peki solucan gübresi nasıl üretilir, nasıl pazarlanır, nerelerde kullanılır ve en önemlisi de bu iş ne kadar kazandırır?

Soles Solucan Gübresi olarak sizlere yukarıda merak edilen sorular ve bu iş hakkında bilmeniz gerekenleri anlatmak istedik.

solucan gübresi

Solucan Gübresi Alıcıları Üretimi Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Solucan Gübresi Üretimi İçin Neler Gerekli

Kaç Solucanla Başlamalıyım?

Solucan Gübresi Nasıl Üretilir?

Gübre Üretiminde Nelere Dikkat Edilmeli?

Solucan Gübresi Nasıl Hasat Edilir?

Solucan Gübresi Ne Kadar Kazandırır?

Solucan Gübresi Faydalı mı?

Solucan Gübresinin Zararları Neler?

SOLUCAN GÜBRESİ İÇİN NELER GEREKLİ

Solucan gübresi için materyaller ve uygun ortam olması gerekir solucanların istediği ortam oluşturulduktan sonra üretimi ve çoğalması artar solucan gübresi nemli olduğu için muhafaza etmeniz gereken yerler oluşturmanız gerekir.

KAÇ SOLUCANLA BAŞLAMALIYIM

Solucan Gübresi Alıcıları üretimi için önce hobi olarak mı yoksa ticari olarak mı yapmaya karar vermeniz gerekir buna istinaden sayıyı netleştirebilirsiniz iyi bir danışmanlık hizmetiyle işinizi ilerletebilir satışlarınızı çoğaltabilirsiniz.Solucan satışı hizmetimiz hakkında bizleri arayarak destek alabilirsiniz.

GÜBRE ÜRETİMİNDE NELERE DİKKAT EDİLMELİ

Gübre üretimine başlarken en önce dikkat edilmesi gereken solucanların yaşayacağı ortam olmalıdır solucanlar ne kadar rahat istedikleri bir ortamda olurlarsa o zaman daha rahat çoğalıp üretim yaparlar daha sonra gübre üretiminde verilen mamaya nemlendirilen suya dikkat edilmesi gerekir solucanların bulunduğu ortamda ki sıcaklık ta en az diğer etkenler kadar önemlidir eksi ye düştüğünde sıcaklık yada istediğimiz sıcaklıktan daha yoğun bir sıcaklıkla karşılaşırsanız ona göre yöntem değiştirilebilir bir diğer dikkat etmemiz gereken konu ise solucan yataklarında bulunan böceklenme solucanlar kendi bulundukları ortamda başka bir canlıyla yaşamayı kabul etmezler stres başlar gübre üretimi ve kalite geriler yataklara müdahale edilmesi gerekir bu şekilde kaliteli bir üretim gerçekleştirdiğinizde bu gübrenize yansıyacaktır.

SOLUCAN GÜBRESİ NASIL HASAT EDİLİR?

Solucan gübresi artık hasat etmeye karar verdiğinizde yaptığınız üretim şekline göre kesim yapabilirsiniz öbek olarak başladığınız da sepetler yardımı ile kesimlerinizi gerçekleştirebilirsiniz makineler le başladığınız takdirde kesim zamanı alttan kesim yapabilirsiniz önemli olan ne zaman edeceğiniz bir de gübrenin yoğun olmasıdır solucan gübresi istediğiniz gibi çoğalmıştır kesim işlemlerine rahatlıkla başlayabilirsiniz.

SOLUCAN GÜBRESİ NE KADAR KAZANDIRIR?

Solucan gübresi ne kadar kazandırır sorusu tamamen sizin ne kadar solucanla başlayıp ne kadar zamanda üretim yapmaya karar vermenize bağlıdır Pazar ağzını oluşturduğunuzda uygun ortamı hazırladığınız da çok karlı bir yatırım olur sizin için fakat bu işi bilmeden direk yatırım yapıp danışmanlık hizmeti almadan başlarsanız kazanmanız gerekirken kaybedebilirsiniz.

SOLUCAN GÜBRESİ FAYDALI MI?

Solucan gübresi faydası organik gübredir içerisinde kimyasal tek bir madde bile bulunmaz organik gübreler arasında hayvan gübresini fazla verdiğinizde köklerde yanma meydana gelir bu da alacağınız ürüne zarar verir ; solucan gübresinde ise böyle bir şey söz konusu bile değildir miktarında yanlışlıkla fazla bile verseniz hiçbir sıkıntısı olmayacaktır.

SOLUCAN GÜBRESİNİN ZARARLARI NELERDİR?

Solucan gübresinin zararları ne kadar yoğun miktarda verseniz de katı solucan gübresini de sıvı solucan gübresini de zararı olmayacaktır

Solucan gübresi üretimine başladığınız yada gübre alımlarınızda danışmanlık hizmeti verildiğinden dolayı risk alma olasılığınız oldukça düşecektir rahatlıkla kullanabilirsiniz.

10 kişinin soru sorduğu konu “Solucan Gübresi Alıcıları”

 1. 100 bin adet solucan alıp bu işe istanbbul şilede başlamak şstiyorum basıl bir pazar sunuyorsunuz

  1. SOLES Gübre olarak öncelikle sitemize göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Solucan gübresi üretimi ve pazar ile ilgili detaylı bilgi almak için bizleri arayabilirsiniz.

 2. Oncelikle merhabalar ben gaziantepte boyle bir solcan gubresi uretimi yapmak istiyorum. Ve bir arkadasimla ortak olarak kurucagiz ve 100000 solcan alicaz yanliz korkumuz pazarlama gaziantep te sera yok denilicek kadar az ve karadeniz ege bolgesinde cok oldugunu duydum oda bize uzak oldugu icin piyasyida tanimiyoruz hadi diyelimki musteri bulduk bunun paketlemesi korgo ucreti bizi kurtarirmi sehir disina pazarlasak sunu dusunuyorum bu gubreyi toptan verecegimiz yerler sirketler varmi hani pazarlama deyilde birtur fason uretim gibi

  1. SOLES Gübre olarak öncelikle sitemize göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Solucan gübresi üretimi ile ilgili detaylı bilgi almak için bizleri arayabilirsiniz.

 3. Bende bu isi yapmak istiyorum ama satisini nereye kime satacigim beni bilgilindirirseniz sevinirim

  1. Merhabalar,
   İlginiz için teşekkür ederiz. Konu ile ilgili olarak iletişim numaramızdan bizlere ulaşarak daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

 4. merhabalar diyelim aldık sizden bir yıl sonra onkatı minumum arttı ve gübre üretimine başladık siz alırmısınız ve kaçtan alırsınız

  1. Merhabalar,
   İlginiz için teşekkür ederiz. Konu ile ilgili olarak iletişim numaramızdan bizlere ulaşarak daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

 5. Merhaba bende solucan gübresi üretimi tapmak istiyorum fakat üretimden ziyade bu üretilen gübrenin pazar satışı kime nasıl satacağız bu konuda da yardımcı oluyormusunuz. Ürettiğim ürünü satmak pazarını bulmak daha öncelik li benim için

  1. Merhabalar,
   Solucan üretimi için firmamızdan solucan satın alan tüm müşterilerimize üretim ve üretim sonrası satış konusunda destek vermekteyiz.
   İlginiz için teşekkür eder, iyi günler dileriz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir