Solucan Gübresi Alıcıları

Solucan gübresi üretmek elbette karlı bir iş. Tabii burada önemli olan ürettiğiniz gübreyi nasıl ve nereye satacaksınız sorusunun cevabı. Sizde bu sorunun cevabını arıyorsanız yazımızın devamını mutlaka okumanızı tavsiye ederiz.

Solucan Gübresini Kime Satabilirim ?

Ürettiğiniz solucan gübresini başta seralar olmak üzere, tarım ile uğraşan hemen her çiftçiye satabilirsiniz. Tabii bu işi yapmak için ya herkesi gezerek iyi bir tanıtım yapmalısınız ya da SOLES‘in 100 bin üzerin solucan alımında sizler için sunduğu ücretsiz web sitesi ile kendinizi tanıtarak müşterilerinize ulaşabileceksiniz.

SOLES olarak bizden solucan satın al müşterilerimiz için daima yeni pazar bulma konusunda destek vermekte olup, 100 bin üzerin solucan satın almanız durumunda sizlere gübrenizi pazarlamak için ne gibi yöntemler uygulayacağınız konusunda yardımcı oluyoruz.

Solucan Gübresi Satın Alıyor musunuz?

SOLES olarak solucan gübresi almıyoruz fakat bizden 100 bin üzerine solucan satın alarak bu işe başlayan her müşterimize ücretsiz hediye ettiğimiz web sitesi ile hem internet üzerinden yeni pazar sunuyor, hem de sitede ne gibi stratejiler gerçekleştireceği konusunda destek sunuyoruz.

Sizlerde merak ettiğiniz soruları aşağıdan yorum olarak bizlere sorabilirsiniz.

One thought on “Solucan Gübresi Alıcıları

 1. 100 bin adet solucan alıp bu işe istanbbul şilede başlamak şstiyorum basıl bir pazar sunuyorsunuz

  1. SOLES Gübre olarak öncelikle sitemize göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Solucan gübresi üretimi ve pazar ile ilgili detaylı bilgi almak için bizleri arayabilirsiniz.

 2. Oncelikle merhabalar ben gaziantepte boyle bir solcan gubresi uretimi yapmak istiyorum. Ve bir arkadasimla ortak olarak kurucagiz ve 100000 solcan alicaz yanliz korkumuz pazarlama gaziantep te sera yok denilicek kadar az ve karadeniz ege bolgesinde cok oldugunu duydum oda bize uzak oldugu icin piyasyida tanimiyoruz hadi diyelimki musteri bulduk bunun paketlemesi korgo ucreti bizi kurtarirmi sehir disina pazarlasak sunu dusunuyorum bu gubreyi toptan verecegimiz yerler sirketler varmi hani pazarlama deyilde birtur fason uretim gibi

  1. SOLES Gübre olarak öncelikle sitemize göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Solucan gübresi üretimi ile ilgili detaylı bilgi almak için bizleri arayabilirsiniz.

 3. Bende bu isi yapmak istiyorum ama satisini nereye kime satacigim beni bilgilindirirseniz sevinirim

  1. Merhabalar,
   İlginiz için teşekkür ederiz. Konu ile ilgili olarak iletişim numaramızdan bizlere ulaşarak daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

 4. merhabalar diyelim aldık sizden bir yıl sonra onkatı minumum arttı ve gübre üretimine başladık siz alırmısınız ve kaçtan alırsınız

  1. Merhabalar,
   İlginiz için teşekkür ederiz. Konu ile ilgili olarak iletişim numaramızdan bizlere ulaşarak daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

 5. Merhaba bende solucan gübresi üretimi tapmak istiyorum fakat üretimden ziyade bu üretilen gübrenin pazar satışı kime nasıl satacağız bu konuda da yardımcı oluyormusunuz. Ürettiğim ürünü satmak pazarını bulmak daha öncelik li benim için

  1. Merhabalar,
   Solucan üretimi için firmamızdan solucan satın alan tüm müşterilerimize üretim ve üretim sonrası satış konusunda destek vermekteyiz.
   İlginiz için teşekkür eder, iyi günler dileriz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir