Konya Solucan Satışı

Türkiye’nin önemli bir tarım ili olan Konya’da son yıllarda tarım adına yapılan çalışmalar takdir edilecek boyutta olsada ne yazıkki halen bölgede kimyasal gübre ile bu bölgedeki toprağı verimsizleştirmeye devam eden kişi ya da şirketler mevcut.

SOLES olarak bizlerde Konya’nın Türkiye ve tarım için önemini biliyor ve bu bölgede solucan gübresi ile organik tarımın sürmesi ve topraklarımızın verimliliğinin artması adına solucan satış hizmetimiz ile buradaki çiftçi ve şirketlerin kendi solucan gübresini üretmelerine yardımcı oluyoruz. Solucan gübresinin size kazandıracakları ve solucan gübresinin üretimi hakkında detaylı bilgi için bizi arayabilir ya da merak ettiğinizi yorum olarak bizlere sorabilirsiniz.

Konya Kırmızı Kaliforniya Solucanı Fiyatları İçin TIKLAYIN…

One thought on “Konya Solucan Satışı

 1. Merhabalar, Osmaniyeden yazıyorum sizlere Solucan gübresi tesisi kurmayi dusunuyorum . Solucan gübresini elde ettiğimiz taktirde satışa sunmak için bana yardımcı olacağınız bir nokta varmidir. Lakin sizinle çalışmak isterim.

  1. SOLES Gübre olarak öncelikle sitemize göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Solucan gübresi üretimi ile ilgili detaylı bilgi almak için bizleri arayabilirsiniz.

 2. SELAMUN ALEYKÜM.. HAYIRLI İŞLERİNİZ OLSUN…
  Solucan Gübresi işini yeni duydum.. Oldukça dikkatimi çekti.. Şu an kendime yetimlik bir işe ihtiyacım var.
  Tavsiyenizi ve fiyatlarınızı almak istedim. 20-30 bin civarında başlamayı düşünüyorum.. Ne dersiniz. Konya da
  ikamet ediyorum.

  1. Aleykum Selam. Recep Bey SOLES Gübre olarak öncelikle sitemize göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Solucan gübresi üretimi ile ilgili detaylı bilgi almak için bizleri arayabilirsiniz.

  1. Merhabalar,
   İlginiz için teşekkür ederiz. Konu ile ilgili olarak iletişim numaramızdan bizlere ulaşarak daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

 3. Sa ben konyada ikamet ediyorum . Konya da yeriniz nerde
  Bun konu BİRAz dikkatimi çekti yardimci olabilirseniz

  1. Merhabalar,
   İlginiz için teşekkür ederiz. Konu ile ilgili olarak iletişim numaramızdan bizlere ulaşarak daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir