Burdur Solucan Satışı

Burdur ülkemiz tarımında coğrafi konumu nedeniyle önemli tarım bölgelerinden biri olmaya devam ediyor. Fakat ülkemizde kullanılan kimyasal maddeler ne yazıkki verimli toprakları verimsiz hale getirdiği gibi ürünler ile kimyasal maddeleri bizlere taşımakta.

İşte bu yüzden organik tarımı canlandıran solucan gübresi kullanmanızı öneriyoruz. Solucan gübresi size hem daha verimli toprak sunmakta hemde yediğiniz ürünlerin tamamen doğal tatlardan oluşmasını sağlamakta. Sizde aşağıdaki solucan fiyatları ile kendinize uygun sayıda solucan satın alarak seranızda veya bahçenizde kullanabilir ya da solucan gübresi üretim tesisi kurarak bu işten gelir elde edebilirsiniz. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için bizi arayabilirsiniz.

Burdur Kırmızı Kaliforniya Solucanı Fiyatları İçin TIKLAYIN…

One thought on “Burdur Solucan Satışı

  1. mrb muğla fetiye den soş

    lcan

    ğübresi uretmek

    mrb muğla fetiye den solcan ğübresi uretmek istiyoruz bu işe nerden nasıl baslanır herhanği teşvik varmı malıyet ler konusunda bilği edinmeye çalişiyoruzbilğilendirirseniz seviniriz tsk ler

    1. SOLES Gübre olarak öncelikle sitemize göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Solucan gübresi üretimi ile ilgili detaylı bilgi almak için bizleri arayabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir